Evlenmek için dul bayan arıyorum

Seviyeli arkadaşlık / Arkadaşlık / Evlenmek için dul bayan arıyorum
Evlenmek için dul bayan arıyorum
Dul bayan arıyorum

Dul erkeğim evlenmek istiyorum “evlenmek için dul bayan arıyorum”, evlenecek dul eş istiyorum, evlilik düşünen dul kadın arıyorum, evlilik düşüncesi olan dul bayanlarla tanışmak istiyorum diyenlere işte adam gibi arkadaşlık sitesi.

Evlenmek için dul bayan arıyorum

Evlenmek için dul bayan arıyorum ama bulamıyorum ne yapmalıyım? Nasıl evlenmek için dul bayan bulurum diye başınızı ağırtmayın. Artık seviyeli arkadaşlık sitemizdesiniz ve kontrol bizde.

Evlenmek için dul bayan arıyorum diyenlerin dikkatine

DUL BAYANLA TANIŞMA

Özellikle dul kadınlar sanal ortamda da erkekler tarafından tacize ve hakarete uğramaktadırlar. Bu sebeple arkadaşlık sitelerine pek sıcak bakmazlar. Ancak biz bu tutumu kökünden değiştirmeye karar verdik. Kadın veya erkek, toplumumuzun her bireyi sitemizin olanaklarından sonuna kadar yararlanma hakkına sahiptir.

Tanışma, sohbet, vb. esnasında dul kadın kullanıcılarımıza hiçbir şekilde olumsuz anlamda ayrımcılık yapılmaz. Küfre ve hakarete uğramaları engellenir. Bunları yapan kişilerin sitemizle ilgileri hemen kesilir. Böylece rakip sitelere de örnek olabiliriz.

Evlenmek İçin Dul Kadın Arıyorum

ERKEK ARKADAŞ ARAYAN DUL BAYANLAR

Evlenmek için dul kadın arıyorum” düşüncesi olan herkes tarafından takip ediliyoruz. Sizleri yeni insanlarla tanıştırıyoruz. İlanlar arasında bir samimiyet kurmaya çalışıyoruz. Onların mutluluğu için çaba sarf ediyoruz. Sizleri de ailemizin içine almak isteriz. Yalnızlığınızı paylaşacak dostlar bulmanızda yardım etmek isteriz.

Evlenmek istiyorum ama dul bir bayanla evlenmek istiyorum. Çünkü bende dur bir erkeğim. Beni ancak dul bayanlar anlayabilir. Bu yüzden benimle evlenecek dul yada boşanmış bayan arkadaşlardan tanışma teklifleri bekliyorum. Fazla bekletme ne olur.

Dul Arkadaşlık İlanları

Çarpıcı İlanlar Verin

Sitemiz gelişmiş bir internet sitesi olup ilan verme özelliğine de sahiptir. İlan verme bölümünden arkadaşlık ilanı verebilir ve sizinle uyumlu olacak kişiyle daha kolay ve hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz.

Seviyeli ilan ver bölümünde binlerce ilan görebilir bu ilanlara siz de başvurabilirsiniz. Belki de hayatınızın aşkını böyle bir ilanın altında bulacaksınız.

TIKLA VE SEVİYELİ İLAN OLUŞTUR

Evlenmek İçin Dul Bayan Arıyorum Ama İlan Nasıl Verilir Bilmiyorum Ne Yapmalıyım?

Dul bir bayanla tanışmak için ilan nasıl vereceğinizi bilmiyorsanız üyelik siz arkadaşlık ilanı nasıl verilir anlatımını aynen uygulayın.

  1. Adım: Sitemize cep telefonlarıyla gelen insan sayısı daha çok olduğu için sitemizin mobil arayüzünden nasıl ilan verilir onu beraber uygulayalım. Sol üstte bulunan 3 yatay çizgiye tıklıyoruz
  2. Adım: “İLAN GÖNDER” bağlantısına tıklıyoruz

3. Adım: Önünüze çıkacak olan formda istenen bilgileri eksiksiz ve fazlasıyla doldurmanız gerekmektedir. Kendinizi iyice tanıtın.

İLAN VERME FORMU

Adınız doğru şekilde yazın. Aktif kullandığınız e-mail adresinizi belirtin, Arkadaşlık ilan başlığınızı belirleyin, Güvenlik sorusunu cevaplayın (Cevap 2) 🙂 ilanınız hangi kategoriye eklensin seçin mesaj içeriği alanına kendinizi anlatan, tarif eden bilgileri yazdıkça yazın.

Hala ilan vermekte sorun yaşıyorum diyorsanız “iletişim” sayfamızdan bize ulaşarak neler olduğunu anlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.