İstanbul Arkadaşlık

Seviyeli gorusecegim bayan arkadas ariyorum

İstanbul seviyeli arkadaşlık

Seviyeli görusecegim bayan arkadas ariyorum. İsmin Erkan istanbul da oturuyorum 50 yasındayım 175 boy 72 kiloyum. Oturaklı ve bakımlı biriyim, balık burcuyum.

Adı: Erkan

Yaş: 50

Nereden: İstanbul

Boy: 1.75

Kilo: 72

Nedeni hali: Boşanmış

Selam seviyeli görusecegim bayan arkadas ariyorum. İsmin Erkan istanbul da oturuyorum 50 yasındayım 175 boy 72 kiloyum. Oturaklı ve bakımlı biriyim, balık burcuyum. Pozitif düşünen biriyim, istanbul ve civarında oturan sevgi saygı ve hoş görü çerçevesinde birliktelik yaşayacağım samimi bayan arkadaş arıyorum.

Erkana Mesaj Yaz

Arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla tanışmak, sosyal ilişkilerimizi zenginleştiren önemli bir süreçtir. Seviyeli ve anlamlı bir ilişki arayışında olmak, bu süreci daha da değerli kılar. Seviyeli görüşeceğiniz bir bayan arkadaş ararken, saygı, güven ve ortak ilgi alanlarına dayalı bir ilişki kurma arzunuzu öne çıkarmanız önemlidir. İşte bu yüzden Seviyeliarkadaslik.com size hizmet sunuyor.

Seviyeli gorusecegim bayan arkadas ariyorum
SEVİYELİ İLAN VERME

Seviyeli arkadaş arayışınızda, kendinizi ifade etme şekliniz ve aradığınız ilişkinin türü hakkında açık olmak, sizinle benzer değerlere sahip insanları çekmenize yardımcı olacaktır. İlişkiler, karşılıklı anlayış, saygı ve güven üzerine kurulduğunda, daha anlamlı ve tatmin edici olma eğilimindedir.

Seviyeli Arkadaşlık İlanları

Diğer İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu