Arkadaşlık

Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum

Söylemeden edemeyeceğim “Yakışıklı erkek arkadaş arıyorum” diyene kadar hayırlı bir erkek arıyorum, delikanlı erkek arkadaş arıyorum, adam gibi adam erkek arkadaş arıyorum demek daha doğru ve mantıklı olur.

Maalesef bayanların bir çoğu yakışıklı erkek arkadaş aramaktan vaz geçmiyor. Diyecek yapacak bir şey yok. Karar onların tabi.

Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum Nasıl Bulurum?

Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum
YAKIŞIKLI ERKEK ARKADAŞLARLA TANIŞIN

Güzel bir bayanım ve Yakışıklı erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar aradıkları yakışıklı erkek arkadaşı bulmaları için Erkek Arkadaş kategorisinde yer alan ilanlara göz atmaları gerekmektedir. Bu ilanlar arasında beğendiği yakışıklı birine cevap yazarak iletişim kurmaya çalışabilirler.

Aradığınız yakışıklı beyefendiyi orada bulamadınız mı? Peki seviyeli arkadaşlık ilanı vererek yakışıklı erkeklerle sohbet ederek arkadaş olmak ister misiniz?

Aradığın Yakışıklı Adamı Burada Bulabilirsin

Hayatı seninle paylaşacak, seninle gülüp, seninle ağlayacak, iyi günde veya kötü günde hep yanında olacak, beni sevecek ve beni hiç üzmeyecek yakışıklı arkadaşım olsun kim istemez ki. Ben erkek olduğum halde böyle bir erkeği ben bile isterim 🙂 Umarım bu söylediklerimin tamamına uygun arkadaş hayatınıza girer. Gerçekçi olmak gerekirse çok çok zor ihtimal.

SEVİYELİ ARKADAŞLIK İLANI OLUŞTUR

YAKILIKLI ERKEK ARKADAŞ BUL

Az önce yukarıda yakışıklı erkek den değil iyilik meleğinden bahsettiğim için böyle birini bulmanız zor ihtimal. Yine de ALLAH tan ümit kesilmez. İnşallah böyle birisi hayatınıza girer.

Seviyeli Arkadaşlık İlanları

Üye Olmadan İlan Verin, Yakışıklı ve Güzellerle Tanışın

Arkadaşlar sitemiz seviyeli arkadaşlık sitesi. Buradaki amacımız iki insanın tanışmasını sağlamak için en uygun, güvenli ortamı sağlamaktır. Bu ortam içerisinde sohbet etmelerini ve tanışmalarını sağlamak için bizde elimizden gelen özveriyi veriyoruz.

Tüm sorumluluk bizde değil tabi. Size de görevler düşmektedir. İlanınızda ve mesajınızda son derecede seviyeli olmak ve fazlasıyla kendinizden bahsetmenizdir. Şansınız bol olsun.

Diğer İlanlar

2 Yorum

  1. Mrb ismim kerem univ ögrencisiyim yanliz yasiyorum yakisikli eglenceli cekici bir yapim var benimle tanismak isteyen bayanlar tek kelimeyle kacirma diyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu